AC 24-HOUR DEODORANT BODY WASH 450ml
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

AC 24-HOUR DEODORANT BODY WASH 450ml

0 рецензии
Код на производот: 682
Достапност: Налагер
Цена: 650.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба

Парфем-гел за туширање со долготрајно дејство. Помага во елиминирањето на непријатните миризби предизвикани од микроорганизмите и се бори  против бактериите. Содржи масло од пеперминт кое ја негува и освежува кожата.

Се нанесете на мокра кожа. Внимателно се измива.  

шифра 682

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата: