ПОПУСТ НА СИТЕ ПРОИЗВОДИ

🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за сметка над 1200 денари

🚚 БЕСПЛАТНА ДОСТАВА за сметка над 1200 денари

Професионални производи за коса од познатите брендови.
frizura.mk

БРЗА ИСПОРАКА
СИГУРНА НАРАЧКА
100% ГАРАНЦИЈА

Производи на акција

Најпродавани продукти

НОВИ Производи

Наши брендови

OLAPLEX HAIR PERFECTOR

Олаплекс 3 е третман за коса кој што ја регенерира, обновува и зајакнува косата во сржта на самото влакно така што ги поврзува искинатите структурни врски и создава нови. На мокра коса претходно просушена со пешкир се нанесува од препаратот по должина на целата коса, а потоа се остава да делува што подолго време (минимум 15мин). Во зависност од густината, должината и степенот на оштетеност на косата, третманите со Олаплекс 3 се прават 1-2 неделно.
K18 маска за молекуларна обнова на косата 15ml

K18 МАСКА

К18 маската за молекуларна обнова на косата претставува единствен патентиран третман со биоактивен пептид за кој што клинички е докажано дека има реверзибилно дејство на оштетувањата на косата. Со к18 маската за молекуларна обнова на косата вашата коса ќе биде целосно регенерирана за 4 минути.

Нови продукти

Фризура.мк

е вашата дестинација за нега на косата. Нудиме висококвалитетни препарати за подобрување на косата, карактеризирани со иновација и ексклузивност. Нашиот асортиман вклучува шампони, маски, серуми и многу други производи кои ќе ви помогнат да постигнете сјајна и здрава коса.

© 2023 Frizura.mk. Овозможено од SajtKreator.com

© 2023 Frizura.mk. Овозможено од SajtKreator.com