Kasho Turbo Ionic KTI
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

Kasho Turbo Ionic KTI

0 рецензии
Бренд: Kasho
Код на производот: 12300
Достапност: Nije na stanju
Цена: 7,000.00ден 5,000.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба

Kasho професионален фен за коса, јачина 2200W. 

Се одликува со професионален мотор со високи перфоманси, со 2 брзини и 6 опции на температура и новодизајнирани јонски генератор кој емитува преку 2.000.000 негативни јони по cm3.

Исклучително лесен, со поебно копче за ладен воздух на самата рачка за полесна употреба. 

Техничка спецификација: 1900 - 2200 W; 220 - 240 V , 50/60Hz

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата: