Uppercut styling powder
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

Uppercut styling powder

0 рецензии
Бренд: American Crew
Код на производот: up789
Достапност: Налагер
Цена: 1,150.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
Uppercut styling powder - пудра која додава волумен и текстура на сите типови и должини коса со природен, мат финиш.

Оваа пудра за волумен е погодна за рестилизирање. Ако сакате да додадете текстура, волумен или контрола на вашата коса, тогаш овој производ е за вас.

 

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата: