RP EQ BLONDE DETANGLING CONDITIONER 200 ML
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

RP EQ BLONDE DETANGLING CONDITIONER 200 ML

0 рецензии
Бренд: Revlon Professional
Код на производот: 187
Достапност: Налагер
Цена: 780.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба

ДВОФАЗЕН РЕГЕНЕРАТОР ЗА ЛЕСНО РАСЧЕШЛУВАЊЕ НА РУСА И СЕДА КОСА 

Збогатен со кератин

Регенератор за руса и бланѓирана коса, коса со прамени и седа коса со ефект против жолта боја. Без измивање.

200 ml • шифра. 187

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата: