Revlon Professional
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

Revlon Professional

Прикажи:
Подреди по:
RP SM CURLY FANATICURLS 150 ML
1,000.00ден
АКТИВАТОР НА ЛОКНИ  За совршена дефиниција на локни со целосна контрола, дури и за исклучите..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,000.00ден
RP SM CURLY ORBITAL 150 ML
1,000.00ден
АКТИВАТОР НА ФЛЕКСИБИЛНИ ЛОКНИ Нанесете на мокра коса, исушете ја косата со фен или оставете ја д..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,000.00ден
RP SM GLORY WAVES 150ML
1,000.00ден 850.00ден
СПРЕЈ ЗА ЛОКНИ-Професионален препарат за обликување на локни и долготрајни, брановидни прамени. Коса..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,000.00ден 850.00ден
RP SM HAIRSPRAY MODULAR  2,500 ML
1,000.00ден
ЛАК ЗА КОСА СО СРЕДНА ЈАЧИНА НА ЗАЦВРСТУВАЊЕ  Исклучително брзосушечки спреј кој ви овозможу..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,000.00ден
RP SM HAIRSPRAY PHOTO FINISHER 3, 500 ML
1,000.00ден
ЛАК ЗА КОСА СО ВИСОК СТЕПЕН НА ЗАЦВРСТУВАЊЕ Инстантно и долготрајно зацврстување, дури и најкомпл..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,000.00ден
RP SM MOLDING CLAY 85G
1,000.00ден 850.00ден
КРЕМА ЗА ОБЛИКУВАЊЕ Крема за обликување на косата која обезбедува текстура, долготрајност на фриз..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,000.00ден 850.00ден
RP SM SHINE SPRAY GLAMOURAMA 300 ML
1,000.00ден
СЈАЈ ВО СПРЕЈ ЗА ЗАВРШЕН ГЛАМУРОЗЕН ЕФЕКТ  Ултра лесен спреј со анти-фриз ефект кој и д..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,000.00ден
RP SM SMOOTH IRON GUARD 150 ML
1,000.00ден
ЗАЈАКНУВАЧКИ ЗАШТИТЕН БАЛСАМ  Привремено ја исправува дури и најотпорната коса, ја прави сви..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,000.00ден
RP SM VOLUME AMPLIFIER MOUSSE 300 ML
1,000.00ден
ВЛАКНЕСТА ПЕНА ЗА ВОЛУМЕН: И'  дава полност на косата и го зголемува волуменот, Се нанесува ..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,000.00ден