Revlon Professional
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

Revlon Professional

Прикажи:
Подреди по:
PRO YOU THE WINNER SHAMPOO 350ml
650.00ден
Шампон против опаѓање на косата. За коса која е слаба и има алопеција. Го продолжува животот на коса..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
650.00ден
R45 days shampoo&conditioner for BRAVE REDS 275ml
900.00ден
2во1 ШАМПОН & БАЛСАМ ЗА ЦРВЕНИ НИЈАНСИ, ИДЕАЛЕН ЗА НИЈАНСИ .6 И .66 Благ шампон со балсам, бе..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
900.00ден
R45 days shampoo&conditioner for GOLDEN BLONDES 275mL
900.00ден
2во1 ШАМПОН & БАЛСАМ ЗА БАКАРНИ НИЈАНСИ, ИДЕАЛЕН ЗА НИЈАНСИ од 7 до 8 Благ шампон со балсам, б..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
900.00ден
R45 days shampoo&conditioner for INTENSE COPPERS 275mL
900.00ден
2во1 ШАМПОН & БАЛСАМ ЗА БАКАРНИ НИЈАНСИ, ИДЕАЛЕН ЗА НИЈАНСИ .4 И .44 Благ шампон со балсам, без..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
900.00ден
R45 DAYS SHAMPOO&CONDITIONER STUNNING HIGHLIGHTS  275ML
900.00ден
 Revlonissimo 45 Days Stunning Highlights Conditioning shampoo 275 ml е наменет за коси со прам..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
900.00ден
Revlonissimo CROMATICS 60ml
650.00ден
CROMATICS -  високопокривна боја, со фантастични тонови и ефекти. C50 - пурпурно црвена C20 -..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
650.00ден
Revlonissimo NMT  60ml
600.00ден
Колорација и нега со високи перфоманси. Добивате 8 пати посјајна коса отколку пред фарбањето на блан..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
600.00ден
Revlonissimo NMT HIGH COVERAGE 60ml
650.00ден
HIGH COVERAGE боите за коса се базирани на  anti-aging технологи и претставуваат бои за коса ко..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
650.00ден
Revlonissimo NMT PURE COLORS 60ml
650.00ден
Мини серија од три интензицни и три неутрализирачки пигменти, дизајнирана да овозможи максимално инт..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
650.00ден