WELLA ПРОИЗВОДИ ЗА СТАЈЛИНГ НА КОСА
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

WELLA ПРОИЗВОДИ ЗА СТАЈЛИНГ НА КОСА

Прикажи:
Подреди по:
WELLA EIMI FLOWING FORM 100ml
795.00ден
Wella Eimi FLowing Form измазнувачки балзам за коса кој и дава на Вашата коса луксузен изглед и..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
795.00ден
WELLA EIMI SUGAR LIFT ПРЕПАРАТ ЗА ВОЛУМЕН  150ml
696.00ден
Wella Eimi Sugar Lift за дополнителен волумен при стајлинг. Со инфузија на шеќер, и дава на косата ц..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
696.00ден
WELLA EIMI SUPER SET 500 ml
957.00ден
Wella Eimi Super Set 500 ml, екстра јак лак за коса кој ќе и даде цврстина на Вашата фризура. Крајни..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
957.00ден
Wella Eimi Thermal Image Двофазен спреј 150ml
679.00ден
Wella Eimi Thermal Image двофазниот спреј нуди комплетна заштита на косата до 220 степени при употре..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
679.00ден