OLIVIA GARDEN
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

OLIVIA GARDEN

Подетално пребарување

Olivia Garden е препознатлив бренд на професионални фризерски алатки за работа. Во големото портофолио на производи на Olivia Garden може да се најдат голем број на четки за фенирање, четки и чешли за расчешлување, професионални ножици за потстрижување, повеќе видови наметки за фризери и клиенти, шноли и штипки, како и професионални апарати за стајлинг коса: фенови, преси и фигара.

Подетално за достапните производи на нашиот пазар може да се информирате на линковите во описот.