Специјална понуда
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

Специјална понуда

Прикажи:
Спореди по:
 BE FABULOUS DAILY CARE FINE HAIR Маска 200ml
1,250.00ден 1,000.00ден
Маска со лесна формула за секојдневна нега на фина и тенка коса. Ја заштитува бојата, ја обновува ко..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,250.00ден 1,000.00ден
BE FABULOUS ANTI AGE Серум 80ml
990.00ден 850.00ден
  Серум за нормална/густа коса. Ја хидрира косата. Anti age ефект. Упатство за употреба: Да ..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
990.00ден 850.00ден
BE FABULOUS CURLY Кондиционер 250ml
900.00ден 750.00ден
Линија на производи специјално дизајнирани за виткана коса. Кондиционерот овозможува хидратација и д..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
900.00ден 750.00ден
BE FABULOUS DAILY CARE FINE HAIR Кондиционер 250ml
900.00ден 750.00ден
Кондиционер за коса со тенко влакно. Дава длабинската хидратација на влакното од коренот до краевите..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
900.00ден 750.00ден
BE FABULOUS DAILY CARE NORMAL/THICK HAIR Кондиционер 250 ml
900.00ден 750.00ден
Балсам за нормална и густа коса. Овозможува заштита на бојата, го регенерира влакното, има anti age ..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
900.00ден 750.00ден
BE FABULOUS DAILY CARE NORMAL/THICK HAIR Маска 200 ml
1,250.00ден 1,000.00ден
  Маска за нормална и густа коса. Овозможува заштита на бојата, регенерација, хидратација и ..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,250.00ден 1,000.00ден
BE FABULOUS DAILY CARE NORMAL/THICK HAIR Шампон 250 ml
900.00ден 750.00ден
  Шампон за нормална и густа коса. Овозможува заштита на бојата, обновување, anti age ефект ..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
900.00ден 750.00ден
BE FABULOUS RECOVERY  Кондиционер 250ml
900.00ден 750.00ден
Специфична линија за многу сува и оштетена коса богата со кератин. Дава длабинската хидратација од к..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
900.00ден 750.00ден
BE FABULOUS RECOVERY  Шампон 250ml
900.00ден 750.00ден
Специфична линија за многу сува и оштетена коса. Шампонот помага во обновување на косата благодар..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
900.00ден 750.00ден