NUTRI COLOR CREME 1022 tube 100 ML
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

NUTRI COLOR CREME 1022 tube 100 ML

0 рецензии
Бренд: Revlon Professional
Код на производот: 332
Наградни поени: 800
Достапност: Налагер
Цена: 850.00ден 700.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба

Препарат на база на АХА овошни киселини, без амонијак и пероксид, збогатен со полимери кои даваат висок сјај и заштита, има пријатен цветно-овошен мирис, ја негува, храни и хидрира фарбаната коса.

Моментално дејство на јонизираните пигменти на АХА хидронутритивните овошни киселини обогатени со козметички својства за висок сјај и мекост кои ја озвежуваат бојата на косата помеѓу две фарбања и за само  3 минути ги неутрализираат несаканите тонови. Се нанесува на измиена и со пешкир просушена коса. После нанесувањето се остава да делува 3 минути. Се измива и се расчешлува. Се нанесува исклучиво на фсарбана коса. Се нанесува со ракавици и се избегнува допир на кремата со скалпот.

 

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата: