WELLA SYSTEM PRO BALANCE SCALP SHAMPOO 250ml
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

WELLA SYSTEM PRO BALANCE SCALP SHAMPOO 250ml

0 рецензии
Код на производот: wsp11
Достапност: Налагер
Цена: 928.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба

Wella SystemPro Balance Scalp Shampoo 250 ml дава нежна нега на осетливиот скалп. Темелни го чисти скалпот и го подготвува за третмани за опаѓање на косата. Го смирува чешањето и црвенилото и ја одржува РН вредноста на скалпот.  Zinc Pyriothon Complex помага при зацврснувањето на коренот на влакното и спречува опаѓање на косата. Го негува тенкото влакно.

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата: