FRAMAR BIG DADDY BRUSH SET - 3 Pack
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

FRAMAR BIG DADDY BRUSH SET - 3 Pack

0 рецензии
Код на производот: F91031
Достапност: Налагер
Цена: 900.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба

Сет од три четки со стандардна големина и со нежни AccuSoft влакненца.

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата: