Olaplex No. 6 Bond smoother 100 ml
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

Olaplex No. 6 Bond smoother 100 ml

0 рецензии
Код на производот: 37
Достапност: Налагер
Цена: 1,900.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба

Olaplex No. 6 претставува концентрирана leave-in крема за измазнување на косата. Одлична е за сите типови на коса, вклучувајќи ја и фарбаната и хемиски третираната коса.

Препаратот го зајакнува влакното, ја изманува кутикулата и ја хидрира косата. Го скратува времето потребно за сушење, го елиминира електрицитетот и спречува прекршувањето на влакното до 72 часа. Исто така ја заштитува бојата.


НАЧИН НА УПОТРЕБА: Се нанесува мала количина од концентрираниот производ на мокра или сува коса и тоа по средината кон краевите, се расчешлува и се стилизира по желба.

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата:Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0