EKSPERIENCE HYDRO NUTRITIVE HYDRATING HAIR CLEANSER 250 ml
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

EKSPERIENCE HYDRO NUTRITIVE HYDRATING HAIR CLEANSER 250 ml

0 рецензии
Код на производот: 4820
Достапност: Nije na stanju
Цена: 1,250.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба

Хидрантен шампон за сува и третирана коса. На косата и дава сјај и мекост.
Начин на користење: Да се нанесе на мокра коса, нежно да се измасира и темелно да се измие. Се продава исклучиво во фризерски салони. Дерматолошки тестиран.

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата:Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0