AC SSC REVITALIZING TONER 150ML
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

AC SSC REVITALIZING TONER 150ML

0 рецензии
Код на производот: 692
Достапност: Налагер
Цена: 990.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
Тоник кој ја смирува кожата по бричењето. Ја тонизира,ја негува и освежува свежо избричената кожа.


Мала количина ставете на дланките, а потоа нежно измасирајте на свежо избричена кожа. Избегнувајте контакт со очите.

 

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата:Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0