AC FIBER CREAM 100 ml
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

AC FIBER CREAM 100 ml

0 рецензии
Код на производот: 630
Достапност: Налагер
Цена: 940.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба

American Crew Fiber Cream 100 ml

Крема со средна јачина која лесно се нанесува заради кремастата структура. Го прави стилизирањето едноставно и брзо. И дава природен сјај на косата. Среден степен на зацврстување, додава волумен и е идеален за неформални фризури на коса со среден раст и должина.

Начин на употреба: Се нанесува обилно на мокра коса или помала количина на сува коса и се стилизира по желба. Доколку се нанесува на мокра коса, оставете природно да се исуши.

 

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата: