BE FABULOUS ANTI AGE Серум 80ml
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

BE FABULOUS ANTI AGE Серум 80ml

0 рецензии
Код на производот: 2321
Достапност: Налагер
Цена: 990.00ден 850.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба

 

Серум за нормална/густа коса. Ја хидрира косата. Anti age ефект. Упатство за употреба: Да се нанесе на влажен или сув скалп. 

80ml шифра 2321

 

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата: