OROFLUIDO ASIA ZEN CONTROL ELIXIR 25 ml
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

OROFLUIDO ASIA ZEN CONTROL ELIXIR 25 ml

0 рецензии
Бренд: Orofluido
Код на производот: 5501
Достапност: Налагер
Цена: 650.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба

Овозможува контрола на виткањето на косата, флексибилност, измазнување и сјај на вашата коса.
Регенераторската лесна формула која што моментално ја измазнува површината на косата и создава филм кој ја покрива кутикулата, ја унапредува рефлексијата на светлината и на тој начин значајно го зголемува сјајот на косата. Создава заштитен слој кој ја штити косата од влажност, го контролира виткањето на косата овозможувајќи мазност и лесно обликување, а не ја оштетува косата.
Содржи UV филтер кој ја штити косата од оштетувања настанати од сончево зрачење. За сите типови на коса склони на виткање, непослушна коса: рамна, виткана или брановидна. Производ кој што не се измива.
Начин на користење:
Одредете ја количината на Zen Control Elixir-от во согласност со дебелината, должината и типот на коса.
Истурете го производот во рака и нанесете на влажна или на сува коса од средината кон краевите. Не измивајте. Може да се користи секојдневно, пред и после стилизирање.

шифра 5501

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата: