UNIQ ONE Hair treatment 150ml + shampoo 100ml
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

UNIQ ONE Hair treatment 150ml + shampoo 100ml

0 рецензии
Бренд: Revlon Professional
Код на производот: 5631
Достапност: Налагер
Цена: 1,400.00ден Цена изразена во наградни поени: 1
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба

Сет од UniqOne третман и шампон за коса.

 

Маска во спреј која што не се измива и може да се користи на мокра и на сува коса. Има 10 докажани ефекти:

1.   Ја обновува сувата и оштетена коса

2.   Го зголемува сјајот на косата и има anti frizz дејство

3.   Дава термална заштита

4.   Ја прави косата свиленкаста и мека

5.   Ја штити бојата бидејќи содржи UVA & UVB филтери

6.   Го олеснува исправувањето на косата

7.   Овозможува лесно расчешлување на косата

8.   Ја прави фризурата долготрајна

9.   Спречува пукање на краевите на влакното

10.  И дава на косата волумен

Ја обновува оштетената коса, го контролира прекршувањето и виткањето на косата, ја штити фарбаната коса, овозможува полесно расчешлување и пеглање на косата, дава долготрајност на фризурата, ги штити краевите и дава волумен на косата. Лесно се отстранува при миење на косата. Не ја отежнува косата!

 

150ml • art.br. 5631

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата:Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0