Uppercut clay pomade
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

Uppercut clay pomade

0 рецензии
Бренд: American Crew
Код на производот: up787
Достапност: Налагер
Цена: 1,250.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
Uppercut clay pomade -  производ за силно зацврстување и со природен финиш. Овозможува лесна рестилизација во текот на денот.
Ова е револуционерна глина за коса, дизајнирана специјално за мажи.

 

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата: