Uppercut deluxe pomade
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

Uppercut deluxe pomade

0 рецензии
Бренд: American Crew
Код на производот: up783
Достапност: Налагер
Цена: 1,250.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
Uppercut deluxe pomade - универзален производ за стајлинг на  сите видови на коса.
Исклучително погодна за различни должини и типови на коса, овозможува лесен стајлинг на тенка коса, кадрава коса или права коса. Совршена е за контролирање на непослушната или тврдоглава коса.

 

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата: