Uppercut monster hold pomade
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

Uppercut monster hold pomade

0 рецензии
Бренд: American Crew
Код на производот: up780
Достапност: Налагер
Цена: 1,250.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
Uppercut monster hold pomade - производ за стајлинг. Традиционална помада базирана на восок, погодна за рестилизирање на фризурата во текот на денот.

 

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата: