REUZEL FIBER POMADE 113G
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

REUZEL FIBER POMADE 113G

0 рецензии
Код на производот: REU030
Достапност: Налагер
Цена: 1,180.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба

Производ за стилизирање на косата со низок сјај и високо ниво на зацврстување на фризурата.

Концентрирана формула наменета за сите типови на коса и коса со различна текстура и волумен.

Овозможува беспрекорен стајлинг.

Со мирис на ванила и ментол.

шифра: REU030
 

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата: