REUZEL EXTREME HOLD MATTE POMADE 113G
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

REUZEL EXTREME HOLD MATTE POMADE 113G

0 рецензии
Код на производот: REU046
Достапност: Налагер
Цена: 990.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба

Производ за стилизирање на косата што дава мат ефект и има високо ниво на зацврстување на фризурата.

 

шифра: REU046
 

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата: