REUZEL RED POMADE WATER SOLUBLE HIGH SHINE 113G
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

REUZEL RED POMADE WATER SOLUBLE HIGH SHINE 113G

0 рецензии
Код на производот: REU001
Достапност: Налагер
Цена: 1,060.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба

Производ за стилизирање на косата со висок сјај, средно ниво на зацврстување на фризурата и на водена база.

Сува формула која овозможува висок сјај и зацврстување на косата во текот на целиот ден.

Лесно се отстранува од косата бидејќи е водена формула.

Суптилен мирис на кола ванила.

Веганска формула.

шифра: REU001
 

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата: