Olivia Garden CERAMIC + ION Thermal 35mm XL
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

Olivia Garden CERAMIC + ION Thermal 35mm XL

0 рецензии
Код на производот: 8012
Достапност: Налагер
Цена: 1,200.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба

Четка со керамичко-вентилирачки цилиндар за побрзо и полесно фенирање и обликување на косата. Оваа четка има екстра долг цилиндер што ви овозможува лесно и брзо фенирање. Исто така има и јонска обвивка која што помага при стилизирањето на косата, така што ја прави косата помазна и посјајна. 

Ширина на цилиндерот 35мм

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата: