Olivia Garden HEAT PRO Ceramic + Ion 52mm
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

Olivia Garden HEAT PRO Ceramic + Ion 52mm

0 рецензии
Код на производот: 8052
Достапност: Налагер
Цена: 1,600.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба

Четка со керамичко-вентилирачки цилиндар направена на база на најновите иновации од Olivia Garden.  Ексклузивните Nylgard ™ влакна имаат неспоредлив отпор на топлина до 290 ° C.  Цилиндерот се загрева двапати побрзо и ја задржува топлината многу подолго, што резултира со ултра-брзо сушење на косата без оштетување од топлина.

Ширина на јадрото 52мм.

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата: