Olivia Garden Nano Thermic 54mm
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

Olivia Garden Nano Thermic 54mm

0 рецензии
Код на производот: 8042
Достапност: Налагер
Цена: 1,500.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба

Четка со керамичко-вентилирачки цилиндар за побрзо и полесно фенирање и обликување на косата. Оваа уникатна четка има јонска обвивка која што го олеснува стилизирањето на косата и ja прави косата помазна и посјајна. Дизајнирана е на база на nano silver технологија која што и овозможува на косата антибактериска заштита и придонесува косата да биде поздрава и полесна за обликување и фенирање.

Ширина на цилиндерот 54мм

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата: