Olaplex No. 4C Clarifying Shampoo 250 ml
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

Olaplex No. 4C Clarifying Shampoo 250 ml

0 рецензии
Бренд: Olaplex
Код на производот: 22
Достапност: Налагер
Цена: 1,900.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
Што ја прави здравата коса безживотна, расцветана, сува, непослушна или мрсна? 

Наталожените нечистотии и ситни честици. 
Затоа ви го нудиме Nº.4C Bond Maintenance® Clarifying шампонот на Олаплекс.

Најнова технологија за оптимизирање на изгледот и општата состојба на косата и темелно отстранување на сите нечистотии кои придонесуваат кон оштетување на косата. 
Олаплекс шампонот Nº.4C е без сулфати и избалансирана pH вреднсот која овозможува длабока хидратација на косата.

Со Broad Spectrum Clarifying систем на делување и научно докажана OLAPLEX Bond Building технологија.

Видливи придобивки за косата:
• Зголемен волумен и мекост
• Блескав сјај
• Вибрантна јасност и чистина на боите
• Длабински чист скалп

 

 

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата: