RP EQ HYDRO DETANGLING SHAMPOO 250 ML
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

RP EQ HYDRO DETANGLING SHAMPOO 250 ML

0 рецензии
Бренд: Revlon Professional
Код на производот: 191
Достапност: Налагер
Цена: 650.00ден
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба

Хранлив шампон за лесно расчешлување збогатен со кератин. Шампон за лесно расчешлување на сите типови на коса. Нова, унапредена формула со кератин што овозможува полесно расчешлување.

 

 

Напиши рецензија

Име:


Рецензија: Note: HTML не е преведен!

Оцена: Лошо           Добро

Внесете го кодот од сликата: