Orofluido
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

Orofluido

Прикажи:
Подреди по:
OROFLUIDO ELIXIR 100 ML
1,890.00ден
Формула со свиленкаста текстура која брзо се впива, не ја отежнува косата и не остава трагови. Без р..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,890.00ден
OROFLUIDO Кондиционер 200 ML
940.00ден
  Регенератор кој се измива за секојдневна нега на сите типови коса. Луксузна формула со три..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
940.00ден
OROFLUIDO Маска 250 ML
1,200.00ден
Хидрантен третман за убавина. Интензивно хидрира и длабински ја обновува косата. Луксузна формула ко..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,200.00ден
OROFLUIDO Шампон 200 ML
940.00ден
  Чистење и лепршавост на косата. Се нанесува на мокра коса и нежно се масира за да се опушт..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
940.00ден
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0