Orofluido
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

Orofluido

Прикажи:
Подреди по:
OROFLUIDO ASIA ZEN CONTROL Кондиционер 200 ml
700.00ден 600.00ден
Формула за често користење која овозможува контрола на прекршувањето на косата и го зголемува сјајот..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
700.00ден 600.00ден
OROFLUIDO ASIA ZEN CONTROL Маска 250 ml
1,100.00ден 1,000.00ден
Сочна кремаста структура која овозможува интензивно конционирање и сјај на косата. Спречува виткање ..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,100.00ден 1,000.00ден
OROFLUIDO ASIA ZEN CONTROL ШАМПОН 200 ml
700.00ден 600.00ден
Богата формула која ја третира косата од коренот до краевите со цел постигање на убава и сјајна коса..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
700.00ден 600.00ден
OROFLUIDO AZIA ELIXIR 50 ML
950.00ден 850.00ден
Формула со свиленкаста текстура која брзо се впива, не ја отежнува косата и не остава трагови. Без р..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
950.00ден 850.00ден
OROFLUIDO ELIXIR 100 ML
1,400.00ден
Формула со свиленкаста текстура која брзо се впива, не ја отежнува косата и не остава трагови. Без р..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,400.00ден
OROFLUIDO ELIXIR 50 ML
950.00ден
Формула со свиленкаста текстура која брзо се впива, не ја отежнува косата и не остава трагови. Без р..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
950.00ден
OROFLUIDO MEDIUM HOLD HAIRSPRAY  500ml
1,000.00ден 900.00ден
Префинет лак со средна јачина на уцврстување,  збогатен со активни состојки кои даваат фле..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,000.00ден 900.00ден
OROFLUIDO STRONG HOLD HAIRSPRAY 500 ML
1,000.00ден 900.00ден
Лак за зацврстување и сјај, со неодолив мирис. Формула за висок степен на зацврстување, збогатена со..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,000.00ден 900.00ден
OROFLUIDO Кондиционер 200 ML
700.00ден
  Регенератор кој се измива за секојдневна нега на сите типови коса. Луксузна формула со три..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
700.00ден