OROFLUIDO ORIGINAL
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

OROFLUIDO ORIGINAL

Прикажи:
Подреди по:
OROFLUIDO ELIXIR 100 ML
1,890.00ден
Формула со свиленкаста текстура која брзо се впива, не ја отежнува косата и не остава трагови. Без р..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,890.00ден
OROFLUIDO Маска 250 ML
1,200.00ден
Хидрантен третман за убавина. Интензивно хидрира и длабински ја обновува косата. Луксузна формула ко..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,200.00ден
OROFLUIDO Шампон 200 ML
940.00ден
  Чистење и лепршавост на косата. Се нанесува на мокра коса и нежно се масира за да се опушт..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
940.00ден