OROFLUIDO ПРОИЗВОДИ
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

OROFLUIDO ПРОИЗВОДИ

Подетално пребарување

Прикажи:
Подреди по:
Sale
OROFLUIDO AMAZONIA REPARING Балсам 100 ML
1,050.00ден 945.00ден
Овој балсам обогатен со кератин и дава на косата сила и енергија на Амазонските шуми. Длабински го о..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,050.00ден 945.00ден
Sale
OROFLUIDO AMAZONIA Маска 250 ml
1,050.00ден 945.00ден
Маска наменета за послаба и оштетена коса. Оваа маска која што е обложена со кератин продира длабинс..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,050.00ден 945.00ден
Sale
OROFLUIDO AMAZONIA Шампон 200 ML
750.00ден 680.00ден
Лесна формула која што помага во правење на волумен додека нежно ја чисти косата правејќи а мека и л..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
750.00ден 680.00ден
Sale
OROFLUIDO ASIA ZEN CONTROL Кондиционер 200 ml
700.00ден 600.00ден
Формула за често користење која овозможува контрола на прекршувањето на косата и го зголемува сјајот..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
700.00ден 600.00ден
Sale
OROFLUIDO ASIA ZEN CONTROL ШАМПОН 200 ml
700.00ден 600.00ден
Богата формула која ја третира косата од коренот до краевите со цел постигање на убава и сјајна коса..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
700.00ден 600.00ден
Sale
OROFLUIDO AZIA ELIXIR 50 ML
950.00ден 850.00ден
Формула со свиленкаста текстура која брзо се впива, не ја отежнува косата и не остава трагови. Без р..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
950.00ден 850.00ден
OROFLUIDO ELIXIR 100 ML
1,400.00ден
Формула со свиленкаста текстура која брзо се впива, не ја отежнува косата и не остава трагови. Без р..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,400.00ден
OROFLUIDO ELIXIR 50 ML
950.00ден
Формула со свиленкаста текстура која брзо се впива, не ја отежнува косата и не остава трагови. Без р..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
950.00ден
OROFLUIDO HEAT PROTECTOR 150 ML
1,000.00ден
Лесна формула која ја штити косата од оштетување, кршење и топлина и до 230C. Производот има UV заш..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,000.00ден