OROFLUIDO
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

OROFLUIDO

Подетално пребарување

Скапоцени масла од ориентот во комбинација со активни состојки кои и' овозможуваат премиум нега на вашата коса. Совршена, но едноставна линија на производи кои овозможуваат заштита, хидратација и регенерација на косата, давајќи и мекост, сјај и исклучителен мирис.