PRO YOU
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

PRO YOU

Подетално пребарување

Прикажи:
Подреди по:
RP PY  VOLUME BUMP UP 350 ML
1,000.00ден
СПРЕЈ ЗА ВОЛУМЕН Средна цврстина погодна за обликување, и дава на косата волумен. Штити од топлин..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,000.00ден
RP PY EXTREME HAIR SPRAY 500 ML
750.00ден
ЛАК ЗА КОСА СО ДОЛГОТРАЈНА ЦВРСТИНА  Се нанесува на сува косa од оддалеченост од околу 25cm...
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
750.00ден
RP PY EXTREME STYLING MOUSSE 400 ML
950.00ден
Дава флексибилна и трајна форма на фризурата, дава јачиа и волумен на тенката коса. За сите врсти на..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
950.00ден
RP PY VOLUME HAIR SPRAY 500 ML
600.00ден
ЛАК ЗА КОСА СО СРЕДНА ЈАЧИНА Долготрајна цврстина и сјај. Брзосушечки, со средна јачина и отпорен..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
600.00ден
RP PY VOLUME STYLING MOUSSE 400 ML
1,000.00ден
ПЕНА ЗА УЛТРА ВОЛУМЕН  Дава флексибилна и трајна форма на фризурата, дава полност, јачина и ..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,000.00ден