UNIQ ONE
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

UNIQ ONE

Прикажи:
Подреди по:
UNIQ ONE ALL IN ONE HAIR TREATMENT 150 ML
1,050.00ден
Маска во спреј која што не се измива и може да се користи на мокра и на сува коса.Има 10 докажани еф..
На основа 1 рецензија.
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,050.00ден
На основа 1 рецензија.
UNIQ ONE COCONUT ALL IN ONE HAIR TREATMENT 150 ML
1,050.00ден
Маска во спреј која што не се измива и може да се користи на мокра и на сува коса.Има 10 докажани еф..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,050.00ден
UNIQ ONE FOAM TREATMENT 200ml
1,200.00ден
Пена за коса која не се измива специјално дизајнирана за тенка коса. Лесна, пенеста текстура. Обезбе..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,200.00ден
UNIQ ONE GREEN TEA ALL IN ONE HAIR TREATMENT 150 ML
1,050.00ден
Маска во спреј која што не се измива и може да се користи на мокра и на сува коса.Има 10 докажани еф..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,050.00ден
UNIQ ONE HT+HT DUO PACK
1,850.00ден
Сет од два UniqOne третмана.   Маска во спреј која што не се измива и може да се користи ..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,850.00ден
UNIQ ONE LOTUS ALL IN ONE TREATMENT  150 ml
1,050.00ден
Испробајте ја новата, свежа, префинета мирисна нота на uniqONE. ..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,050.00ден