PRO YOU
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

PRO YOU

Прикажи:
Подреди по:
PRO YOU THE AMPLIFIER BUMP UP 250 ML
1,050.00ден
Професионална формула. Завршен спреј за волумен на косата. Лесна формула која помага да се подигне к..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,050.00ден
PRO YOU THE AMPLIFIER SUBSTANCE UP TEXTURIZING GEL 350 ML
1,100.00ден
Професионална формула. Гел за текстура на косата. Лесна формула која и пружа волумен и дефиниц..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,100.00ден
PRO YOU THE DEFINER MEDIUM HOLD MOUSSE 400ML
740.00ден
Професионална формула. Пена за коса со средна јачина на зацврстување. Дефинирајте ја вашата фризура ..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
740.00ден
PRO YOU THE FIXER SHIELD 350ml
1,050.00ден
Препарат за заштина и нега на оштетена коса. За секојдневна и редовна употреба.   ..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,050.00ден
PRO YOU THE SETTER HAIRSPRAY MEDIUM 500ML
780.00ден
ЛАК ЗА КОСА СО СРЕДНА ЈАЧИНА Долготрајна цврстина и сјај. Брзосушечки, со средна јачина и отпорен..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
780.00ден
PRO YOU THE SETTER HAIRSPRAY STRONG 500ML
780.00ден
ЛАК ЗА КОСА СО ДОЛГОТРАЈНА ЦВРСТИНА  Се нанесува на сува косa од оддалеченост од околу 25cm...
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
780.00ден
PRO YOU THE TAMER SLEEK SMOOTHING BALM  350ML
1,100.00ден
Професионална формула. Нашата формула со Frizz Block технологијата ја измазнува косата, помага и го ..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,100.00ден
PRO YOU THE TWISTER SCRUNCH 350 ML
900.00ден
Професионална формула. Гел активатор за локни. Нашата технологија INSTABOUNCE дава дефиниција на в..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
900.00ден
PRO YOU THE TWISTER WAVES BEACH STYLE ACTIVATOR 250 ML
1,050.00ден
Професиононална формула. Спреј за активирање на локни. Нашата INSTABOUNCE технологија дава дефинициј..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,050.00ден