MARVIS
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

MARVIS

Подетално пребарување

Пастите за заби Марвис се светски познати ефективни пасти за заби со препознатлив ретро дизајн. 
Тие уживаат култен статус повеќе од 40 години. 
Марвис е основана во 1958 година во Фиренца, Италија. 
Пастата за заби за пушачи беше прва во низата на иновативни производи што беа пласирани на пазарот. 
Оваа паста беше одлично прифатена и стана инстант хит благодарение на одличните ефекти на избелување на забите и интензивниот вкус на нане. 
Наскоро следеа нови возбудливи и хармонични вкусови, сите направени според традиционални методи, со висококвалитетно масло од нане и зајакнувачки флуор. 
Денес имаме повеќе од десетици видови на свежи и нежно пенести пасти за заби за темелно чистење кои нудат остра свежина и долготрајна заштита и грижа за забите.

 

Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php56/var/lib/php/session) in Unknown on line 0