OLAPLEX производи
Листа на желби (0)Мој налогКошничкаИспрати нарачка

OLAPLEX производи

Прикажи:
Подреди по:
Olaplex No. 0 Intensive Bond Building Treatment 150ml
1,900.00ден
Професионален третман за коса кој го подготвува влакното за длабинска регенерација. Содржи најго..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,900.00ден
Olaplex No. 3 Hair Treatment 100ml
1,900.00ден
Olaplex No. 3 е професионален третман за коса наменет за домашна употреба. Ги обновува сите оштетува..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,900.00ден
Olaplex No. 3 Hair Treatment 250ml
3,900.00ден
Olaplex No. 3 е професионален третман за коса наменет за домашна употреба. Ги обновува сите оштетува..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
3,900.00ден
Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo 250 ml
1,900.00ден
Формула со патентиран Оlaplex Bond Building хемиски систем. Ја обновува внатрешноста на влакното, ја..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,900.00ден
Olaplex No. 4C Clarifying Shampoo 250 ml
1,900.00ден
Што ја прави здравата коса безживотна, расцветана, сува, непослушна или мрсна? Наталожените не..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,900.00ден
Olaplex No. 4D Dry Shampoo 175g
1,900.00ден
OLAPLEX No.4D Clean Volume Detox Dry Wash Shampoo е иновативен производ за суво миење и стилизирањ..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,900.00ден
Olaplex No. 4P Bond Maintenance Shampoo 250 ml
1,900.00ден
Формула со патентиран Оlaplex Bond Building хемиски систем и виолетови пигменти кои ги неутрализираа..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,900.00ден
Olaplex No. 5 Bond Maintenance Conditioner 250 ml
1,900.00ден
Формула со патентиран Olaplex Bond Building хемиски систем. Ја обновува, хидрира косата и ја прави е..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,900.00ден
Olaplex No. 6 Bond smoother 100 ml
1,900.00ден
Olaplex No. 6 претставува концентрирана leave-in крема за измазнување на косата. Одлична е за сите т..
Додај во кошничка
Додај во листа на желби
Додај за споредба
1,900.00ден
Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/opt/alt/php56/var/lib/php/session) in Unknown on line 0